GB/USA Germany Russian

Święta , Święta i po...ale u nas teraz dodatkowy rabat last minute.🌞 Zapraszamy

Tanie noclegi nad morzem Apartamenty w Kołobrzegu Centrum

Atrakcje Aquariusa

Formularz rezerwacji Apartamenty Plaza

Wybierz, które apartamenty Cię interesują *

Apartamenty w Kołobrzegu Plaza przezentują nowoczesny i komfortowy obiekt z duzymi apartamentami.                                                                     Sercem kompleksu 5* " Aquarius SPA" jest obszerny kompleks SPA: baseny, fitness, masaże, sauny, jakuzzi itp. Szeroka gama zabiegów na wyciągnięcie ręki, dzięki połączeniu komfortowego budynku mieszkalnego z nowoczesnym hotelem, a wszystko to w znakomitej lokalizacji w Kołobrzegu w pobliżu plaży i bogactwa zieleni parku nadmorskiego. Dla najmłodszych tuż przy kawiarni wspaniała sala zabaw, wyposażona w wiele atrakcji. Na zewnątrz wielki plac zabaw, ogród z barem letnim i wieloma atrakcjami.

Cennik basenów oraz SPA & Wellness w poniższym linku:

http://www.aquariusspa.pl/pl/spa-hotel-nad-morzem/aquacenter-nad-morzem-w-kolobrzegu

Nasza oferta:

Zapraszamy Państwa do zakładki z ofertami "Last Minute"  gdzie znajdą Państwo liczne promocje na "Apartamenty w Kołobrzegu".

 W bliskiej odległości od "Aquarius SPA' około 100m przy ul. Fredry od 7 do 9 znajdują się nasze apartamenty "Zielone Tarasy" , A w drugą stron też około 100m na ul. Kasprowicza mieszczą się nasze nowe apartamenty "Kasprowicza od 14 do 20".

Zapraszamy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK